XJEWELLERY

XJEWELLERY

All Silver we współpracy z marką X Jewellery

Polska marka All Silver rozpoczyna współpracę z duńską firmą X Jewellery. X Jewellery istnieje na rynku od roku 2013 i specjalizuje się w tworzeniu modnych, nieco futurystycznych koncepcji. Biżuteria powstaje ze srebra, brązu i specjalnego tworzywa. Charakterystyczny dla marki znak X opiera się na koncepcji dostosowywania – we wszystkich linkach znajduje się otwór w tym kształcie, dzięki czemu można tworzyć, zmieniać i dopasowywać biżuterię do siebie. 


Firma All Silver funkcjonuje na polskim rynku biżuterii od roku 1989 i jest firmą rodzinną. Oferuje półprodukty i wyroby gotowe wytwarzane ze srebra wysokiej jakości. All Silver w swoich działaniach skupia się na ciągłym rozwoju i śledzeniu nowości rynkowych ponieważ rynek biżuterii jest jednym z najbardziej dynamicznych. Zmiany wywołuje przede wszystkim zmieniająca się moda i dlatego tak ważne jest, aby śledzić trendy pojawiające się na krajowych i międzynarodowych targach biżuterii. Właścicielem All Silver i jednocześnie osobą zarządzającą hurtownią oraz zakładami produkcyjnymi jest Michał Śliwiak. Firma współpracuje z wieloma producentami mającymi siedziby na całym świecie; we Włoszech, Niemczech, Danii, a także w Tajlandii i Chinach.


X Jewellery – pokreśl swoją indywidualność 

Od jakiegoś czasu zarówno na światowym, jak i polskim rynku biżuterii rośnie zainteresowanie ozdobami spersonalizowanymi. All Silver dostrzegając ten trend i odpowiadając na potrzeby polskich konsumentów projektuje ozdoby, które są nie tylko dekoracyjne, ale również mają zdolność podkreślania osobowości. Ponadto teraz nawiązuje współpracę z kolejną firmą, dla której tworzenie unikatowej biżuterii stanowi swego rodzaju motto.


X Jewellery patrzy na biżuterię w sposób zupełnie nowy. Pozwala kobietom samodzielnie ją tworzyć i stawać się w ten sposób projektantkami. Jest to możliwe dzięki otworom w linkach pozwalającym na coraz to nowe kreacje. Znak X (symbolizujący otwór) stał się jednocześnie symbolem rozpoznawalności marki. X Jewellery chce żeby kobiety mogły same kreować swoje ozdoby dopasowując je do okazji, kolorystyki ubrania czy po prostu aktualnego nastroju.


Produkty X Jewellery

Do produkcji biżuterii wykorzystywane są materiały najwyższej jakości – srebro próby 925, brąz z najlepszych stopów oraz unikalne tworzywo. Sekret tworzywa kryje się w sposobie produkcji. Wytwarza się je w fabrykach Lego z tego samego materiału co legendarne klocki, a następnie pokrywa specjalnym silikonem. Dzięki temu biżuteria jest gładka, niezwykle trwała i bardzo kolorowa.  Bazą do jej tworzenia są linki z zapięciami do indywidualnego wyboru z trzech wspomnianych wyżej podstawowych materiałów. 


Kreacją zajmują się duńscy projektanci, którzy w wyjątkowy sposób łączą elegancką prostotę z funkcjonalnością. Łączą także nowoczesność ze skandynawskimi tradycjami i legendami o wikingach – przy tworzeniu koncepcji znaku X sięgnięto po symbol „viking link” czyli kształt żeglarskiej szekli. Kolekcje tworzone są z myślą o odważnych kobietach, które postrzegają modę jako formę wyrazu. W kolekcjach znajdują się gotowe bransolety, naszyjniki oraz elementy pozwalające własnoręcznie tworzyć biżuterię. 


X Jewellery to także marka wrażliwa społecznie. Co roku wspiera pozarządową organizację The Ocean Cleanup, która pomaga oczyszczać wody oceanów z zalegającego w nich plastiku.