XJEWELLERY

XJEWELLERY

Xjewellery

Trollbeads  stworzyła nowy koncept biżuterii modułowej. Change and rearange bizuteria made by you.
Lego oznacza doskonałą jakość, natomiast Trollbeads perfekcje wykonania elementów srebrnych i z brązu. Miły w dotyku wysokiej jakości plastik powleczony silikonem wytworzony w fabrykach Lego w Danii.

Produkty X Jewellery

Do produkcji biżuterii wykorzystywane są materiały najwyższej jakości – srebro próby 925, brąz z najlepszych stopów oraz unikalne tworzywo. Sekret tworzywa kryje się w sposobie produkcji. Wytwarza się je w fabrykach Lego z tego samego materiału co legendarne klocki, a następnie pokrywa specjalnym silikonem. Dzięki temu biżuteria jest gładka, niezwykle trwała i bardzo kolorowa. Bazą do jej tworzenia są linki z zapięciami do indywidualnego wyboru z trzech wspomnianych wyżej podstawowych materiałów.

Kreacją zajmują się duńscy projektanci, którzy w wyjątkowy sposób łączą elegancką prostotę z funkcjonalnością. Łączą także nowoczesność ze skandynawskimi tradycjami i legendami o wikingach – przy tworzeniu koncepcji znaku X sięgnięto po symbol „viking link” czyli kształt żeglarskiej szekli. Kolekcje tworzone są z myślą o odważnych kobietach, które postrzegają modę jako formę wyrazu. W kolekcjach znajdują się gotowe bransolety, naszyjniki oraz elementy pozwalające własnoręcznie tworzyć biżuterię.

Firma oferuje rowniez bardzo estetyczne materialy wspomagajace sprzedaz, miasteczka, opakowania, …


Wiecej infirmacji znajdziecie Pansto na :


www.xjewellery.com

oraz na filmie : https://youtu.be/jwiW6xaYEOs


Jesli byli by Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.

Chętnie spotkam się również celem prezentacji wyrobów.