Hurtownia

All Silver – hurtownia

W All Silver prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Klient przychodząc do hurtowni bierze koszyk i sam może oglądać oraz wybierać produkty, które mu odpowiadają.  W ofercie mamy, polskie i importowane, gotowe produkty oraz biżuterię projektowaną u nas w pracowni i produkowaną w naszym zakładzie produkcyjnym.  Sprzedawane wyroby są wykonane ze srebra o próbie 925; mogą być złocone, rodowane lub palladowane. Zaplecza: projektowe i produkcyjne pozwalają nam jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów, a wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że biżuteria, którą importujemy jest najwyższej jakości. Naszym doświadczeniem dzielimy się również z Klientami, służąc im pomocą i fachowa poradą.

Posiadamy szeroki asortyment wyrobów w różnych wzorach: pierścionki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki i wiele innych, a także biżuterię ceramiczną (jesteśmy jednym z największych importerów w Polsce) oraz kolekcję „celebrytek” - zaprojektowanych w naszej pracowni i produkowanych również u nas. Ponadto posiadamy też kolekcje przeznaczone dla mężczyzn i dzieci.

Ceny przez nas oferowane są cenami producenta/importera, dlatego mogą być atrakcyjne i konkurencyjne. Dla Klientów mamy również system rabatów oraz liczne promocje.

All Silver – internet

Wcześniej sprzedaż w firmie All Silver odbywała się głównie w sposób bezpośredni. Od kilku lat  dynamicznie rozwijamy sprzedaż przez Internet. Dlatego, żeby móc jak najlepiej i sprawnie obsługiwać Klientów, wprowadziliśmy specjalny system do zarządzania magazynem. Zadaniem systemu jest wspieranie sprzedaży poprzez kontrolę i uaktualnianie na bieżąco stanów magazynowych. Klienci mogą być pewni, że zamówienie zostanie szybko zrealizowane. Obecnie wysyłamy towar do wszystkich krajow UE.

All Silver – wysyłka

Wieloletnie doświadczenie w branży nie tylko pozwala nam oferować Klientom produkty najwyższej jakości. Sprawia również, że jesteśmy świadomi jak dobrze dbać o te wyjątkowe i delikatne produkty, również podczas ich drogi do Klienta. Przesyłka jest solidnie zapakowana, a produkty odpowiednio zabezpieczone. Każda z przesyłek jest ubezpieczona.