O firmie

Michał Śliwiak - właściciel. Dołączyłem do firmy rodzinnej w 2004 r i od tego czasu kierujac sie zdobytym doświadczeniem i wiedzą tworze wraz z moim zespołem kolekcje biżuterii zaspokajające każde gusta. 

info@allsilver.pl

+48696084562

Misja:

Tworzenie i wprowadzanie na rynek orginalenej , modnej biżuterii która łączy elegancje, prostote, wysoką jakość i przystępną cenę.

All Silver

Hurtownia All Silver jest obecna na polskim rynku srebrnej biżuterii od wielu lat.  Zajmujemy się głównie importem wysokiej jakości srebrnej biżuterii oraz półfabrykatów, a także produkcją wyrobów ze srebra  próby 925. W ofercie posiadamy różne kolekcje, a w nich, w sumie, kilkanaście tysięcy wzorów do wyboru. To pozwala nam zaspokoić gust każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. W All Silver szybko dokonasz zakupów uzyskując konkurencyjne ceny. Zobacz naszą ofertę.

Od 2019r jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Trollbeads i Xjewellery na Polskę.

All Silver - trendy

Wiemy, że rynek biżuterii zmienia się bardzo dynamicznie. Jego dynamika opiera się głównie na zmianach w modzie. Biżuteria zawsze była i będzie ciekawym i oryginalnym dodatkiem do stroju, mającym podkreślać indywidualność osoby która ją nosi. Dlatego zawsze uważnie śledzimy zmieniające się trendy, biorąc udział w Polskich i międzynarodowych targach biżuterii. Dzięki temu możemy na bieżąco aktualizować swoją ofertę wprowadzając kolekcje nowych modeli.

All Silver - zespół 

Główna siedziba firmy All Silver znajduje się w Częstochowie.  Właścicielem All Silver jest Michał Śliwiak, który zarządza firmą. Sprzedażą zajmują się: Urszula Janik i Maria Sajko w Częstochowie Justyna Ogińska – Śliwiak  odpowiada za kontakty z Klientami firmy. Nowe wzory w dziale projektowym powstają dzięki wyobraźni i talentowi Justyny Ogińskiej – Śliwiak i Urszuli Janik.

All Silver - trzy ogniwa

Siła firmy All Silver opiera się też na rodzinnej współpracy. Symbolizuje to również nasze logo – trzy ogniwa łańcucha. Ściśle współpracujemy z firmą Silverina, która przede wszystkim zajmuje się importem i produkcja półfabrykatów ze srebra, a także firmą Slimex AG oferującą łańcuchy ze srebra. Dzięki temu nasi Klienci w jednym miejscu otrzymują kompleksową ofertę - zaczynając od półfabrykatów, poprzez gotowe wyroby a kończąc na wykonaniu biżuterii pod indywidualny projekt/zamówienie.