Aktualności

OPINIE

OPINIE

If possible share with us your opinion. The link to google opinions you will find below. Thank you. Firma All Silver chętnie pozna Twoją opinię. Zamieść ją w naszym profilu. https://g.page/r/CYim4fN4mT5iEAI/review więcej »

Nowości w sprzedaży

ZAWIESZKA

ZAWIESZKA

ZAWIESZKA AŻUROWE SERCE, ZŁOTO PRÓBY 585, WYMIARY SERDUSZKA 11mm X 11mm, 14K. … więcej ›

Nowości w kolekcji

BRANSOLETKA

BRANSOLETKA

BRANSOLETKA NA SZNURKU JUBILERSKIM WYKONANA Z KAMIENI NATURALNYCH O ŚREDNICY OD 3mm DO 5mm. KAŻDY KAMIEŃ JEST INNY. GRANAT WSPOMAGA ODWAGĘ I SIŁĘ. ELEMENTY WYKONANE ZE SREBRA PRÓBY 925 POZŁACANEGO 24 KARATOWYM ZŁOTEM, DŁUGOŚĆ BRANSOLETKI 18,5cm.… więcej ›

Hurtownia biżuterii srebrnej

Hurtownia srebra All Silver zajmuje się importem oryginalnej srebrnej biżuterii i półfabrykatów oraz produkcją wyrobów ze srebra próby 925. W ofercie mamy kilkanaście tysięcy wzorów wyrobów jubilerskich. Nasza hurtownia srebrnej biżuterii od 2019 roku jest oficjalnym przedstawicielem Trollbeads i Xjewellery na Polskę. Współpracujemy z firmą Silverina, która importuje i produkuje półfabrykaty ze srebra, a także z firmą Slimex AG oferującą łańcuchy ze srebra. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują kompleksową ofertę – od komponentów, poprzez gotowe wyroby, po biżuterię wykonaną pod indywidualny projekt/zamówienie. (Więcej informacji)

Produkcja

Produkcja biżuterii to specjalność All Silver. Jako hurtownia biżuterii srebrnej posiadamy własne zaplecze produkcyjne. Możemy dzięki temu tworzyć wzory przy udziale i na życzenie Klientów. Nasz zespół produkcyjny liczy 10 doświadczonych pracowników. Wytarzanie biżuterii bazuje na czterech pionach: Odlewy, Wykrojniki, Laser, Koloryzacja. Dział projektów All Silver tworzy nowe wzory i kolekcje biżuterii w oparciu o najnowsze trendy w branży. Jako pierwsi w Polsce produkujemy biżuterię typu „celebrytki”. Firma All Silver dba o najwyższą jakość oprawianych w srebro kamieni jubilerskich. (Więcej informacji)

Hurtownia

Jako producent sprzedajemy biżuterię srebrną i półfabrykaty srebrne wyłącznie w systemie hurtowym. Bogata oferta hurtowni srebra 925 to biżuteria w różnych wzorach: pierścionki, obrączki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki, brosze, breloki, zawieszki i wiele innych, a także biżuteria ceramiczna. Jako hurtownia srebrnej biżuterii posiadamy też kolekcje dedykowane dla mężczyzn i dzieci. Ceny przez nas oferowane są cenami producenta/importera. Poza sprzedażą bezpośrednią od kilku lat dynamicznie rozwijamy sprzedaż internetową. Zamówienia Klientów są realizowane szybko i sprawnie. Wysyłamy nasze towary do wszystkich krajów UE z dbałością o ich bezpieczeństwo. (Więcej informacji)

Półfabrykaty

Hurtownia srebra Silverina jest jedną z trzech firm rodzinnych, obok All Silver i Slimex AG, symbolizowanych przez logo trzech ogniw łańcucha. Prowadzi sprzedaż hurtową elementów srebrnych i gotowych wyrobów ze srebra. W szerokim asortymencie firmy znajdują się różnego rodzaju uszka, szpilki, kulki, łączniki, przekładki, zamki i wiele innych elementów. Silverina, jako producent przykłada dużą wagę to tego, aby zarówno półfabrykaty srebrne, jak i gotowa biżuteria prezentowały wysoką jakość i oryginalne wzornictwo. (Więcej informacji)

Łańcuszki

Hurtownia srebrnej biżuterii Slimex AG jest jedną z trzech firm rodzinnych, obok All Silver i Silverina, symbolizowanych przez logo trzech ogniw łańcucha. Zakład produkcyjny i hurtownia srebra 925 Slimex AG specjalizuje się w produkcji i wykończeniach łańcuchów srebrnych . Hurtownia biżuterii srebrnej działa w branży jubilerskiej od początku lat 80. XX wieku. W tym czasie zapracowała na rzetelną opinię Klientów, stawiając przede wszystkim na wysoką jakość produktów i konkurencyjne ceny. Slimex AG wykonuje również usługi galwaniczne w zakresie srebrzenia, rodowania, palladowania, pasywacji wyrobów i złocenia. (Więcej informacji)